Guanyadors

Any 1è Classificat 2n Classificat 3è Classificat
1975 E. Almiñana – Casino Prado (Cat) R. Marcet – Casino Prado (Cat) A. Bosch – Casino Prado (Cat)
1976 E. Almiñana – Casino Prado (Cat) P. Servat – Casino Prado (Cat) J. Ferret – Casino Prado (Cat)
1977 Pau Servat – Vilafranca (Cat) Massana – Vilanova (Cat) A. Ferret – Casino Prado (Cat)
1978 Antoni Montané -Vilanova (Cat) Ballester – Vilafranca (Cat) Ballester – Vilafranca (Cat)
1979 L. Lafuente – Vilanova (Cat)
1980 Pau Servat – Vilafranca (Cat)
1981 Francesc Correa – Girona (Cat) Planas – Vilanova (Cat) Coll – Palafrugell (Cat)
1982 Angel Martin – Vulcà (Cat) Casacuberta – Olot (Cat) Benet – Reus (Cat)
1983 Victor Vehí – Vulcà (Cat) Herrero – Reus (Cat) Jadoul – Bélgica
1984 Ralf Akesson – Suecia J. L. Fernandez – U.G.E. (Cat) Polster – R.F.A.
1985 J. L. Ochoa – U.G.E. (Cat) J. Eslon – Suecia Mateu – Xec (Cat)
1986 M. Tempone – Argentina Hermesman – R.F.A. Franco – Paraguay
1987 M. Rivas – Sevilla (Esp) Sisniega – México M. Illescas – Vulcà (Cat)
1988 Javier Campos – Chile E. Fernandez – Vulcà (Cat) J. Magem – Centelles (Cat)
1989 Alfonso Romero – U.G.E. (Cat) V. Hresc – Yugoslavia J. de la Villa – U.G.E. (Cat)
1990 S. Danailov – Bulgaria H. Hamdouchi – Marruecos Kuijf – Holanda
1991 Pablo Zarnicki – Argentina P. Ricardi – Argentina Kuijf – Holanda
1992 H. Hamdouchi – Marruecos R. Kuijf – Holanda L. Spassov – Bulgaria
1993 Rini Kuijf – HolandaS. Semkov – Bulgaria S. Semkov – Bulgaria A. Kolev – Bulgaria
1994 Mikhail Marin – Rumanía R. Kuijf – Holanda H. Hamdouchi – Marruecos
1995 J. L. Fernández – Casino Prado (Cat) L. Spassov – Bulgaria H. Hamdouchi – Marruecos
1996 Oleg Korneev – Rusia S. Cicak – Suecia M. Marin – Rumanía
1997 N. Nickcevic – Yugoslavia M. Marin – Rumanía J. Magem – U.G.E. (Cat)
1998 Nicola Mitkov – Macedonia F. Cuijpers – Holanda R. Kuijf – Holanda
1999 Mikhail Marin – Rumanía N. Mitkov – Macedonia L. Fressinet – Francia
2000 v. Moskalenko – Ucrania J. A. Gonzalez – Colombia N. Mitkov – Macedonia
2001 Salvador Alonso – Argentina J. A. Gonzalez – Colombia A. Paredes – Galicia (Esp)
2002 Josep A. Lacasa – U.G.E. (Cat) M. Muñoz – Perú V. Moskalenko – Ucrania
2003 Vladimir Georgiev – Macedonia J. Borges – Cuba S. Alonso – Argentina
2004 V. Moskalenko – Ucrania S. Beltran – Casino Prado (Cat) M. Panelo -Argentina
2005 O. Korneev – Rusia M. Muñoz – Perú G. G. Grigore – Rumanía
2006 V. Moskalenko – Ucrania V. Epishin – Rusia M. Parligras – Rumanía
2007 V. Moskalenko – Ucrania Z. Pakleza – Polonia V. Burmakin – Rusia
2008 Z. Pakleza – Polonia K. Movsziszian – Armenia G. Papp – Hungría
2009 L. Karlsson – Casino Prado (Suecia) Y. Solodovnichenko – Ucrania J. Gonzalez – México
2010 J. González García – México A. Barsov – Uzbequistan F. Peralta – Argentina
2011 S. Djuric – Serbia M. Muñoz – Perú A. Barsov – Uzbequistan
2012 E. Vorobiov – Rusia D. Arenas – Colombia J. Czakon – Polonia
2013 Jaren Grigoryan – Armenia Alexei Barsov – Uzbequistan Daniel Pulvett – Venezuela
2014 Kevel Oliva – Cuba Camilo Gómez Garrido – Cuba Diptayan Ghosh – India
2015 Johan Solomon – Noruega Karen Grigoryan – Armenia Jorge Cori – Peru
2016 Sergey Volkov – Rusia K. Movsziszian – Armenia Sharma Imanshu – India