III TORNEO INTERNACIONAL TANCAT D'ESCACS VILA DE SITGES

Ronda 1 - 2009/10/25 a lEs 09.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 1 2456 FM Cruz Filemon 1/2 – 1/2   Cruz Jonathan   10
2 2     Castano Henry Augusto 0 – 1 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 2464 9
3 3 2392 FM Gonzalez Raul Omar 0 – 1 GM Karlsson Lars 2516 8
4 4 2395 FM OMS Fuentes Lluis 1 – 0 IM Fernandez Aguado Enrique 2396 7
5 5 2478 FM Beltran Rueda Santiago 1/2 – 1/2 FM Ayas Fernandez Antonio 2388 6

Ronda 2 - 2009/10/25 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 10      Cruz Jonathan 1 – 0 FM Ayas Fernandez Antonio 2388 6
2 7 2396  IM Fernandez Aguado Enrique 1 – 0 FM Beltran Rueda Santiago 2478 5
3 8 2516 GM Karlsson Lars 1 – 0 FM OMS Fuentes Lluis 2395 4
4 9 2464 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 1/2 – 1/2 FM Gonzalez Raul Omar 2392 3
5 1 2456 FM Cruz Filemon 1 – 0   Castano Henry Augusto   2

Ronda 3 - 2009/10/26 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 2     Castano Henry Augusto 1/2 – 1/2   Cruz Jonathan   10
2 3 2392 FM Gonzalez Raul Omar 1/2 – 1/2 FM Cruz Filemon 2456 1
3 4 2395 FM OMS Fuentes Lluis 1 – 0 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 2464 9
4 5 2478 FM Beltran Rueda Santiago 1/2 – 1/2 GM Karlsson Lars 2516 8
5 6 2388 FM Ayas Fernandez Antonio 1 – 0 IM Fernandez Aguado Enrique 2396 7

Ronda 4 - 2009/10/27 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 10     Cruz Jonathan 1 – 0 IM Fernandez Aguado Enrique 2396 7
2 8 2516 GM Karlsson Lars 1 – 0 FM Ayas Fernandez Antonio 2388 6
3 9 2464 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 1/2 – 1/2 FM Beltran Rueda Santiago 2478 5
4 1 2456 FM Cruz Filemon 1/2 – 1/2 FM OMS Fuentes Lluis 2395 4
5 2     Castano Henry Augusto 1/2 – 1/2 FM Gonzalez Raul Omar 2392 3

Ronda 5 - 2009/10/28 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 3 2392 FM Gonzalez Raul Omar 1/2 – 1/2 FM Cruz Jonathan   10
2 4 2395 FM OMS Fuentes Lluis 1 – 0   Castano Henry Augusto   2
3 5 2478 FM Beltran Rueda Santiago 0 – 1 FM Cruz Filemon 2456 1
4 6 2388 FM Ayas Fernandez Antonio 1/2 – 1/2 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 2464 9
5 7 2396 IM Fernando Aguado Enrique 1 – 0 GM Karlsson Lars 2516 8

Ronda 6 - 2009/10/29 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 10     Cruz Jonathan 1/2 – 1/2 GM Karlsson Lars 2516 8
2 9 2464 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 1 – 0 IM Fernandez Aguado Enrique 2396 7
3 1 2456 FM Cruz Filemon 1 – 0 FM Ayas Fernandez Antonio 2388 6
4 2     Castano Henry Augusto 0 – 1 FM Beltran Rueda Santiago 2478 5
5 3 2392 FM Gonzalez Raul Omar 0 – 1 FM Oms Fuentes Lluis 2395 4

Ronda 7 - 2009/10/30 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 4 2395 FM Oms Fuentes Lluis 1/2 – 1/2   Cruz Jonathan   10
2 5 2478 FM Beltran Rueda Santiago 1/2 – 1/2 FM Gonzalez Raul Omar 2392 3
3 6 2388 FM Ayas Fernandez Antonio 0 – 1   Castano Henry Augusto   2
4 7 2396 IM Fernandez Aguado Enrique 0 – 1 FM Cruz Filemon 2456 1
5 8 2516 GM Karlsson Lars 1 – 0 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 2464 9

Ronda 8 - 2009/10/31 a les 16.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 10     Cruz Jonathan 1 – 0 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 2464 9
2 1 2456 FM Cruz Filemon 1 – 0 GM Karlsson Lars 2516 8
3 2     Castano Henry Augusto 1 – 0 IM Fernandez Aguado Enrique 2396 7
4 3 2392 FM Gonzalez Raul Omar 1/2 – 1/2 FM Ayas Fernandez Antonio 2388 6
5 4 2395 FM OMS Fuentes Lluis 1/2 – 1/2 FM Beltran Rueda Santiago 2478 5

Ronda 9 - 2009/11/01 a les 09.30


M. No. Gr Títol Nom Resultat Títol Nom Gr No.
1 5 2478 FM Beltran Rueda Santiago 0 – 1   Cruz Jonathan   10
2 6 2388 FM Ayas Fernandez Antonio 1/2 – 1/2 FM OMS Fuentes Lluis 2395 4
3 7 2396 IM Fernandez Aguado Enrique 1 – 0 FM Gonzalez Raul Omar 2392 3
4 8 2516 GM Karlsson Lars 1 – 0   Castano Henry Augusto   2
5 9 2464 IM Lacasa Diaz Jose Antonio 1 – 0 FM Cruz Filemon 2456 1

Taula creuada de classificació final després de 9 rondes


Rk Títol Nom FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts. Des 1 Des 2 Des 3
1 FM Cruz Filemon PER * 1 1/2 0 1/2 1 1 1 1/2 1 6,5 25,75 0,0 5
2 GM Karlsson Lars SWE 0 * 1 1 1/2 0 1/2 1 1 1 6,0 24,00 0,0 5
3 FM OMS Fuentes Lluis ESP 1/2 0 * 1 1/2 1 1/2 1/2 1 1 6,0 23,75 0,0 4
4 IM Lacasa Diaz Jose Antonio ESP 1 0 0 * 1 1 1/2 1/2 1/2 1 5,5 22,75 0,0 4
5   Cruz Jonathan PER 1/2 1/2 1/2 0 * 1 1 1 1/2 1/2 5,5 22,25 0,0 3
6 FM Fernandez Aguadi Enrique ESP 0 1 0 0 0 * 1 0 1 1 4,0 14,50 0,0 4
7 FM Beltran Rueda Santiago ESP 0 1/2 1/2 1/2 0 0 * 1/2 1/2 1 3,5 13,75 0,0 1
8 FM Ayas Fernandez Antonio ESP 0 0 1/2 1/2 0 1 1/2 * 1/2 0 3,0 13,00 0,5 1
9 FM Gonzalez Raul Omar ESP 1/2 0 0 1/2 1/2 0 1/2 1/2 * 1/2 3,0 13,00 0,5 0
10   Castano Henry Omar COL 0 0 0 0 1/2 0 0 1 1/2 * 2,0 7,25 0,0 1

Anotació:

Desempat 1: Sonneborn – Berger – Tie – Break (with real points)

Desempat 2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Desempat 3: The greater number of victories